O nás

Společnost Energotechnické služby s.r.o. vznikla v roce 2016 a stala se v krátké době zavedenou a spolehlivou společností na trhu projektování energetických a plynárenských staveb. Jsme zkušený kolektiv autorizovaných inženýrů a odborníků, nadšených pro projektování technicky složitých staveb.

Díky úzkému zaměření a odbornosti vlastních zaměstnanců se nám daří pracovat nejen na velkých, ale také zajímavých, či unikátních projektech po celé České republice.

Klademe velký důraz na kvalitu našich produktů – projektovou dokumentaci, inženýrskou činnost a dalších služeb pro investory. Našim cílem je odbornost, vysoká technická úroveň, efektivita a kompletnost u každé zakázky. Zakládáme si na solidním přístupu ke svým zaměstnancům a subdodavatelům.

Našim zákazníkům se snažíme v rámci zpracování projektové dokumentace zajistit komplexní služby včetně potřebného poradenství, a to jak ve fázi zpracování dokumentace, tak i v navazujících fázích realizace investičního záměru. Odevzdáním provedené práce naše služby pro zákazníka nekončí!